Polecane produkty

canpol

TEST ZABAWEK CANPOL BABIES

 

Jedną z zalet prowdzenia bloga iwanowelove.pl jest możliwość współpracy i testowania różnych produktów.

Blogosfera Canpol Babies jest jednym z miejsc, które wspiera i daje możliwosć przetestowania nowości.

My juz przetestowaliśmy, i polecamy do wzięcia udziału.

http://canpolbabies.com/pl/blogosfera

 

A co konkretnie testowaliśmy?

Tym razem nasz Jaco otrzymał trzy zabawki grzechotko-gryzako-maskotki.img_20161130_141815 img_20161118_094149

Nowi przyjaciele okazali się być dla Młodego ciekawym odkryciem, dlatego chętnie ich łapał, rzucał a najczęściej wkładał do buźki (prawdopodobnie ząbki w natarciu;)).

Z trzech grzechotek najbardziej przypadł mu do gustu zielony kot z wszytą grzechotką. Skąd wiemy, że to jeden z jego ulubieńców? A no na jego widok krzyczy, śmieje się i wydaje milion odgłosów śliniąc się przy tym niemiłosiernie.

Z naszej perspektywy (rodziców, a zwłaszcza przewrażliwionej mamusi) liczyła się przede wszystkim jakość i bezpieczeństwo zabawek. I nie zawiedliśmy się w tym temacie. Zabawki są rewelacyjnie wykonane, z materiałów przyjaznych niemowlakom. Dodatkowo posiadają wiele elementów, które cieszą zarówno oko, jak i ucho każdego malucha.

Podsumowując polecamy, a w zasadzie Jaco poleca grzechotki firmy Canpol babies i zachęcamy do testowania.

A.

 

TEST ASPIRATORA DO NOSA ORAZ RĘCZNIKA KĄPIELOWEGO CANPOL BABIES

Tym razem przy współpracy z firmą Canpol Babies przetestowaliśmy- a właściwie Jaco przetestował-aspirator do nosa oraz ręcznik kąpielowy. O ile kąpiele Jaco uwielbia i testowanie ręcznika było przyjemnością, o tyle czyszczenie nosa i używanie aspiratora nie należy do najbardziej ulubionych czynności chyba żadnego dziecka.

img_20170514_142346

 

 

 

 

 

Skupmy się chwilowo na aspiratorze: patrząc z punktu widzenia mamy i taty-jak najbardziej urządzenie sprawdziło się. Akurat w tym miesiącu niestety Jaco miał „przyjemność” przejść delikatny katar. Dlatego musieliśmy mu odsysać wydzielinę. Odrobina soli morskiej i aspirator poradziły sobie bez problemu. Urządzenie Canpol Babies jest łatwe w użyciu, nie ma problemu z czyszczeniem poszczególnych elementów, a dodatkowo producent w zestawie umieszcza dwa wymienne wkłady. A to wszystko ukryte jest w małym, ładnym pojemniczku.

img_20170514_142437img_20170514_142446

 

 

 

 

 

 

 

 

Jak wspomniałam, drugim przetestowanym produktem jest ręcznik kąpielowy. To, co najbardziej spodobało nam się w nim to wielkość oraz materiał, z którego jest wykonany. Wielkość- możemy bez problemu opatulić nim Jaca po kąpieli, materiał- przyjemny w dotyku i dość dobrze radzi sobie z wchłanianiem wody. Jedyny minus to to, że stestowany ręcznik jest koloru białego. I niestety bardzo szybko widać na nim nawet najmniejsze plamki.

img_20170514_142355 img_20170512_190126

 

 

 

 

 

 

 

 

Podsumowując: drugi raz mieliśmy przyjemność testować produkty firmy Canpol Babies i drugi raz się nie zawiedliśmy. Produkty są dobrze wykonane i ułatwiają codzienne czynności związane z pielęgnacją bobasa.

A.

TEST „ZESTAWU OBIADOWEGO” DLA DZIECI CANPOL BABIES

 

21616727_1998601706824426_1606213395_o 21616862_1998601910157739_243779222_o

Tym razem mieliśmy przyjemność przetestować najnowszą „zastawę obiadową” dla początkujących w jedzeniu dzieci.

Komplet naczyń zawiera: kubek niekapek, kubeczek do nauki samodzielnego picia, bidon oraz miseczkę, talerzyk i sztućce. Dodatkowo do zestawu jest dodany smoczek wraz z zawieszką, która uniemożliwia małym łobuzom wyrzucanie smoczka za łóżeczko (takie sztuczki znamy z życia codziennego:)). O ile bidon nie przypadł do gustu naszemu małemu testerowi (trzeba było włożyć nieco siły i energii do wypicia napoju, więc nasz mały leniuch szybko się poddawał), o tyle pozostałe elementy kompletu sprawdziły się u nas rewelacyjnie. Dlaczego?

Po pierwsze wszystko wykonane jest z plastiku. Dzięki temu bez stresu mogę zostawić Jacowi jego ulubione przekąski i nie martwię się, że coś sobie zrobi lub zbije naczynia.

Po drugie naczynia oraz sztućce są przystosowane do trzymania w małych rączkach. Nie wyślizgują się, nie są za duże, idealne do nauki samodzielnego jedzenia posiłków.

I po trzecie wszystkie elementy są prześlicznie wykonane- motyw sówki chętnie zachęca malucha do skorzystania z nich:)

A.