#wpis taty- bieganie, zakupy na AliExpress,tort

tataijaco

Witajcie Pszczółki w moim pierwszym weekly wpisie:)

Święta Wielkanocne minęły głównie pod znakiem relaksów z żoną, młodym i rodziną. Po świętach przygarnąłem jeszcze tydzień urlopu, więc poziom wyluzowania osiągnął maksimum. Teraz już jednak został tylko powrót do szarej rzeczywistości.

Zacząłem ostatnio biegać. Głównym motywatorem były nowe słuchawki zakupione przez AliExpress, bardziej z ciekawości żeby sprawdzić czas dostawy (i ich wygląd). Zauważyłem u siebie zależność, że jak mam jakąś nową pierdołę to korzystam z niej ile tylko mogę. Wyznaje zasadę zapłacone to trza korzystać. I tak przez nowe słuchawki zacząłem biegać.

Jeśli chodzi o AliExpress to zdziwiłem się jak szybko doszło moje zamówienie. Od momentu zakupu miałem je na uszach już po 3-4 tyg. To niezły wynik jak na mój gust bo w zamówieniu informowali nawet o 2 miesiącach czekania na dostawę. Dla bezpieczeństwa wziąłem jeszcze 2 tyg więcej zapasu. A tu cyk za jakieś niecałe 40 zł całkiem spoko słuchawki. Generalnie- polecam.

18290098_1766406986710567_1281245192_o

Wracając do biegania. Nie jestem maratończykiem i dla mnie 5 km to już Mount Everest a rekord życiowy to ciut ponad 6 km. Z czasem też Was nie zadziwię bo biegam takie dystanse w około 30 min. Czerwone ryłko z wymęczenia mam potem przez drugie tyle. Dzisiaj był poranny jogging już drugi dzień z rzędu. Także średnio staram się biegać 2-3 razy w tygodniu o różnych porach dnia (czasami częściej czasami rzadziej, zależy też od mojej pracy i lenistwa :)). Zobaczymy jak długo będę to kontynuował. Pewnie dopóki nie znudzę się słuchawkami:).

Trochę z innej beczki- zrobiłem tort dla mojej matki na urodziny. Bezowy z masą cytrynową. Niestety najbrzydszy jaki kiedykolwiek zrobiłem, na szczęście w smaku nie był tragiczny. O moim cukiernictwie rozpiszę się w następnym wpisie żeby Was nie zanudzać.

P.S Jak ktoś biega i ma jakąś wiedzę co do butów do biegania to może mógłby polecić jakieś dla amatora. Jeśli macie jakieś swoje typy dajcie znać:). Chętnie skorzystam z każdej porady:)

tataijaco

B.

2 Comment

  1. Szopek jedyny says: Odpowiedz

    dzięki za wpis, właśnie zastanawialiśmy nad zakupami na Ali ale jakoś ciągle wątpliwości wygrywały, chyba spróbujemy 😉

  2. Monika says: Odpowiedz

    Harri biega miesiecznie 120km , kupuje tylko buty Adidas. 5km w 30min to chybs calkiem niezly czas. A co do tortu to byl bardzo smaczny. 😀

Dodaj komentarz